Jeśli wierzyć stereotypom romantyczna kolacja to jedna z najbardziej pożądanych i znienawidzonych rzeczy w związku. Podczas gdy kobiety marzą o eleganckiej restauracji, wykwintnym menu i kwiatach, mężczyźni chcieliby smacznie zjeść i spędzić czas w przyjemnym miejscu. Jeśli choć trochę wpisujecie się w obraz stereotypowej pary z pewnością zastanawiacie się, gdzie pójść na romantyczną kolację w Warszawie (żeby wilk był syty, a owca cała). Jedno z takich miejsc znajdziecie na Starym Mieście. Restauracja nazywa się Romantyczna i doskonale godzi rozbieżne gusta partnerów.

Droga Pani…

Z myślą o Tobie oferujemy eleganckie wnętrza, które urządziliśmy w sposób nienachalny i nieprzesłodzony. Staraliśmy się przy tym stworzyć atmosferę sprzyjająca intymności – organizacja sali zapewni Wam prywatność przy stoliku, a cicha muzyka będzie doskonałym tłem do konwersacji. Wystrój naszej restauracji jest nie tylko elegancki, ale przede wszystkim spójny. Królują tu przygaszone, ciepłe kolory, świece, naturalne materiały wykończeniowe i wygodne krzesła, dzięki którym będziecie mogli rozkoszować się chwilą tylko we dwoje jeszcze dłużej.

Drogi Panie…

Z myślą o Tobie oferujemy nowoczesną polską kuchnię w najlepszym możliwym wydaniu. Wszystkie dania przygotowujemy z najwyższą starannością z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników od sprawdzonych dostawców.. Całość dopełnia wystrój lokalu, który jest prosty i elegancki.

restauracja na romantyczną kolację warszawa

Romantyczna kolacja, która na długo zapadnie w Waszej pamięci

Oczywiście nie każda para mieści się w opisanym powyżej stereotypie. I bardzo nas to cieszy, ponieważ uwielbiamy wykraczać poza standardowe usługi i to właśnie Romantycy dają nam największą przestrzeń do popisu. Jeśli planujesz romantyczną kolację dla Niej lub dla Niego, skontaktuj się z nami wcześniej i przekonaj się, jak niezapomniany będzie to wieczór. Zespół Romantycznej zadba o odpowiednią oprawę i dołoży wszelkich starań, aby ta kolacja była naprawdę wyjątkowa i na długo zapisała się Waszej pamięci.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy oświadczynach. Obsługujemy kolacje rocznicowe. Jesteśmy do Waszej dyspozycji zawsze, kiedy uda Wam się znaleźć chwilę dla siebie i zapragniecie spędzić ten czas w towarzystwie doskonałej polskiej kuchni.