Restauracja na chrzciny

Restauracja Romantyczna to miejsce, w którym zorganizujecie Państwo eleganckie chrzciny na Starym Mieście. Atrakcyjna lokalizacja, klasyczne wnętrza, doskonała nowoczesna polska kuchnia oraz profesjonalny serwis kelnerski to nasze cechy rozpoznawcze, dzięki którym każde przyjęcie okolicznościowe w Romantycznej jest udane. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji Chrzcin i Roczków. Zapewniamy dogodne warunki do spotkań w gronie najbliższych i celebrowania tych wspaniałych chwil. Dbamy o potrzeby Gości i dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia w naszej restauracji nikomu niczego nie zabrakło.

Zalety przyjęcia w restauracji

Przytulne, subtelne i elegancko urządzone wnętrza Restauracji Romantycznej tworzą niepowtarzalny klimat i rodzinną atmosferę. Tutaj poczujecie się Państwo jak w domu, z tą różnicą, że organizacja przyjęcia nie będzie się wiązała z długimi godzinami spędzonymi w kuchni.

Goszczenie Was i Waszych Gości to dla nas prawdziwy zaszczyt. Cieszymy się, że z tak szerokiej i zróżnicowanej oferty w mieście Warszawa wybraliście właśnie naszą restaurację i zapewniamy, że spełnimy Wasze oczekiwania. Organizacja przyjęcia w restauracji to:
możliwość skoncentrowania się na dziecku przyjmującym Chrzest i zaproszonych Gościach,

  • możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych, bez troski o jedzenie, zastawę stołową oraz inne aspekty organizacji przyjęcia,
  • doskonałe menu, które przygotujemy w oparciu o Państwa wskazówki i preferencje kulinarne,
  • możliwość dodatkowego udekorowania sali zgodnie z Państwa indywidualnym życzeniem.

Restauracja na Chrzciny – Warszawa

Szczęśliwych Rodziców poszukujących dogodnej lokalizacji do organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Świętego lub pierwszych urodzin dziecka zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości organizacji uroczystości zgodnie z Państwa indywidualnymi wytycznymi. Jako profesjonalna restauracja na Chrzciny dysponujemy zapleczem umożliwiającym jednorazowe przyjęcie 50 osób. Organizujemy uroczyste obiady, jak i rodzinne bankiety.

restauracja na chrzciny