Restauracja na Komunię

Romantyczna to idealna restauracja na Komunię. Elegancka, dogodnie zlokalizowana przestrzeń, w której możemy przygotować:

  • kameralny obiad,
  • prywatny bankiet,
  • uroczystość rodzinną.

Dysponujemy zapleczem umożliwiającym jednorazowe podjęcie 30 Gości. Zapewniamy precyzyjnie dobrane menu, fachowy serwis oraz możliwość udekorowania sali zgodnie z Państwa indywidualnym życzeniem.

Komunia w restauracji – zalety

Organizacja przyjęcia z okazji I Komunii w restauracji wiąże się z licznymi zaletami. Dbamy o rodzinną, intymną atmosferę i staramy się, aby Goście czuli się u nas swobodnie.

Decydując się na przyjęcie z okazji Komunii w Restauracji nie musicie się Państwo martwić o sprawy organizacyjnych. Zapewniamy:

  • komfortową przestrzeń do świętowania w gronie najbliższych,
  • ustalone menu uwzględniające preferencje, alergie, diety Gości,
  • obsługę kelnerską przez cały czas trwania przyjęcia.

Restauracja na Komunię – Warszawa i okolica

Rodziców poszukujących dogodnej lokalizacji do organizacji rodzinnego przyjęcia z okazji I Komunii zachęcamy do skorzystania z oferty Restauracji Romantyczna. Lokal znajdujący się na Rynku Starego Miasta to wyjątkowe miejsce na obiad z okazji I Komunii. Atrakcyjna lokalizacja, doskonałe menu oraz profesjonalny serwis kelnerski to zaledwie kilka z atutów, jakie oferujemy. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, także przyjęć dedykowanych dzieciom. Mamy możliwość wygospodarowania miejsca na profesjonalne animacje dla dzieci.

restauracja na komunię