Restauracja na niezapomniane przyjęcie weselne

W tym szczególnym dniu pragniemy zaoferować usługi Restauracji Romantycznej mieszczącej się na Starym Mieście w Warszawie. Atrakcyjna lokalizacja, piękne wnętrza, wykwintna nowoczesna polska kuchnia oraz profesjonalny serwis kelnerski to nasze największe atuty. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, przyjęć i bankietów.

Jako restauracja na przyjęcie weselne dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizację przyjęcia dla 30 osób. Pozostajemy do Państwa dyspozycji niezależnie od tego, czy przyjęcie ma przyjąć postać bankietu, czy planujecie Państwo wyłącznie obiad weselny dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Zakres obsługi dopasujemy indywidualnie do charakteru przyjęcia oraz wyrażonych przez Państwa oczekiwań. Zadbamy o to, żeby Gościom niczego nie brakowało, a Młoda Para nie musiała się martwić o żaden aspekt obsługi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie, nowocześnie urządzone wnętrza. Ich wyjątkowy, nastrojowy klimat sprzyja cerebracji ważnych okazji rodzinnych. W przypadku organizacji wesel dbamy o dekorację stołów, świeże kwiaty oraz pozostałe elementy, dzięki którym wystój jest spójny i odpowiada Państwa preferencjom.

Obiad weselny w restauracji

Obiad weselny w restauracji to doskonała alternatywa dla Par, które nie chcą organizować tradycyjnego przyjęcia weselnego, ale mimo to chciałyby w elegancki sposób podjąć swoich Gości i podziękować im za ich obecność. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższą jakość usług.

Na obiad weselny proponujemy menu inspirowane tradycyjną polską kuchnią w nowoczesnej odsłonie. Wszystkie potrawy przygotowujemy we własnej kuchni ze starannie wyselekcjonowanych składników od wybranych, zaufanych dostawców. To gwarantuje ich doskonały smak i aromat. Nasz Szef Kuchni dba nie tylko o wyborny smak, ale również o atrakcyjny wygląd talerzy. Jego dania to gratka dla podniebienia i oka.

Restauracja na przyjęcie weselne – Warszawa i okolica

Przyszłych Nowożeńców poszukujących dogodnego miejsca do organizacji przyjęcia zapraszamy do kontaktu z zespołem Restauracji Romantycznej. Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości organizacji bankietu zgodnie ze wskazanym przez Państwa scenariuszem. Zapraszamy również Pary, które zrezygnowały z tradycyjnego wesela na rzecz obiadu weselnego. Obiad weselny możemy przygotować dla kameralnego grona zaproszonych Gości, jak i większej grupy osób. Dysponujemy zapleczem dającym możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych dla 30 osób. To sprawia, że wnętrza Restauracji Romantycznej stanowią doskonałą lokalizację dla prywatnych przyjęć, wystawnych obiadów i bankietów.

restauracja na przyjęcie weselne