Restauracja na spotkanie biznesowe

Spotkanie z kluczowym klientem, inwestorem lub kontrahentem wymaga odpowiedniej oprawy. Zapewnić ją może profesjonalna restauracja na spotkanie biznesowe. Jeśli szukacie Państwo takiej na terenie miasta Warszawa – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Restauracja Romantyczna to dogodna lokalizacja, wyborna nowoczesna polska kuchnia oraz klimatyczne wnętrza, w których organizujemy:
spotkania biznesowe,

  • kolacje firmowe,
  • bankiety,
  • lunche i brunche,
  • prezentacje w kameralnym gronie.

Dysponujemy przestrzenią oraz zapleczem umożliwiającym organizację spotkania dla 30 osób. Przygotujemy salę na prezentację lub zorganizujemy wykwintny bankiet. Eleganckie wnętrze Restauracji Romantyczna zapewni przestrzeń do oficjalnych wystąpień, jak i rozmów kuluarowych.

Kolacja firmowa – jak zaplanować?

Kolacja firmowa to wydarzenie, które możemy zorganizować z dowolnej okazji:

  • świąt (Boże Narodzenie/Wielkanoc),
  • jubileuszy firmowych,
  • sukcesów, którymi chcielibyście się Państwo podzielić ze współpracownikami.

Oferujemy możliwość udekorowania sali adekwatnie do charakteru spotkania. W przypadku jubileuszy firmowych proponujemy ekspozycję logo firmy lub marki, przybranie stołów w kolory odpowiadające systemowi identyfikacji wizualnej firmy.

Spotkanie biznesowe, kolacja firmowa – Warszawa i okolica

Usytuowana na Rynku Starego Miasta Restauracja Romantyczna to doskonały wybór na spotkanie biznesowe lub kolację firmową.. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym swobodnie poruszamy się w świecie biznesowych konwenansów. Wiemy, jaki układ sali będzie najbardziej optymalny i jakiego serwisu kelnerskiego oczekują nasi Goście. Z przyjemnością przedstawimy naszą propozycję i przygotujemy zindywidualizowaną ofertę na organizację i obsługę spotkania.

restauracja na spotkanie biznesowe

Lunch biznesowy czy kolacja?

Mamy za sobą wiele zorganizowanych kolacji biznesowych, na które chętnie decydują się przedsiębiorcy z całej Warszawy i okolic. Cieszymy się, że tak wielu z Państwa możemy gościć podczas strategicznych rozmów i tworzyć profesjonalną oprawę dla ważnych biznesowych decyzji.

Do dyspozycji pozostajemy również w sytuacjach, gdy chcą Państwo zorganizować biznesowy lunch z kontrahentem lub współpracownikami. Restauracja Romantyczna to miejsce, gdzie nasi Goście mogą spotkać się w celach biznesowych na neutralnym gruncie i w otoczeniu przytulnych wnętrz oraz profesjonalnej obsługi kelnerskiej toczyć rozmowy na tematy zawodowe i prywatne.

Restauracja Romantyczna – miejsce na udane spotkanie firmowe w Warszawie

Szukając miejsca na spotkanie firmowe, często rozglądamy się nie tylko za przepyszną kuchnią, ale skupiamy się także na ciekawym wnętrzu lokalu. Restauracja Romantyczna łączy w sobie obie te cechy – delikatny, elegancki wystrój naszego lokalu oraz efektownie podane pyszne dania kuchni polskiej zachęcają przedsiębiorców do zorganizowania u nas firmowego obiadu czy kolacji.

Szczególnie w sezonie letnim i jesiennym zachęcamy Państwa do organizacji spotkania firmowego w naszym romantycznym ogródku na Starym Mieście. Wierzymy, że wizualna i kulinarna oprawa tych spotkań sprawi, że z przyjemnością będą Państwo do nas wracać przy wielu okazjach.